Strony

sobota, 12 lipca 2014

Podsumowanie ;)

Mam już ponad 5000 wyświetleń, czas więc na małe podsumowanie :)

autografy w liczbach
nie wiem ile wysłałam listów, e-maili, do ilu aktorów, piosenkarzy itp. nie mam głowy żeby to policzyć, ale myślę, że będzie tego około 100. często wysyłam w jednej kopercie prośby o autografy do kilku gwiazd, kiedy piszę np. na adres jakiegoś teatru bądź agencji aktorskiej. w tej chwili w mojej kolekcji posiadam podpisy 67 osób. zdarza się, że na jednym zdjęciu znajdują się podpisy 2, 3, 4 osób. od niektórych osób posiadam po 2 podpisy, np. kiedy ja wysłałam do nich zdjęcie, a oni dodatkowo dołożyli jedno od siebie. autografów z dedykacjami posiadam aż 30. posiadam 1 podpis, który jest nadrukowany. 33 autografy zdobyłam wysyłając prośby listownie, 8 wysyłając e-maile, 14 zdobyłam dzięki komuś, a 7 zdobyłam osobiście. w sumie dostałam 5 zwrotów. najbardziej owocnym miesiącem był czerwiec, kiedy zdobyłam 20 podpisów, a najmniej owocnym kwiecień, bo tylko 3. autografy zbieram już 184 dni. najdłużej idący autograf 129 dni, a najkrócej 4 dni. 8 autografów jest złożonych na kartkach, 2 w książkach, 4 na płytach, a reszta na zdjęciach lub kartach wysłanych przez gwiazdę. posiadam autografy od 4 osób z zagranicy. 21 od aktorów, 18 od muzyków, 19 od sportowców, 1 od kucharza, 1 od projektantki, 3 od kabareciarzy, 2 od pisarek, 2 od dziennikarzy.  

razem ze mną autografy zbierają moje koleżanki, m.in. Madzia i Hania. 

prawie do każdego do kogo wysyłam prośbę o autograf listownie piszę krótki liścik
przykład:
Droga/Drogi ....!
Od jakiegoś czasu zbieram autografy i bardzo chciałabym także mieć Pani/Pana autograf w swojej kolekcji. Jest Pani/Pan świetną/świetnym aktorką/aktorem/piosenkarką/piosenkarzem itp. Byłabym wdzięczna, gdyby podpisała Pani/Pan zdjęcie dla mnie oraz mojej koleżanki Hani/Madzi.
Serdecznie pozdrawiam
Agnieszka

nie trzeba pisać nie wiadomo jak długiego listu, bo gwiazdy nie mają czasu go czytać, często nawet tak krótki liścik wyrzucają i podpisują zdjęcia tylko imieniem i nazwiskiem bez dedykacji.

nie zbieram autografów od osób przypadkowych, oczywiście jeśli spotkam kogoś kogo znam to proszę wtedy o autograf, ale nie wysyłam próśb do kogoś, kogo nie lubię, bo nie zbieram autografów na ilość.

pomysł zbierania autografów narodził się, kiedy zechciałam zdobyć autograf od Kamila Stocha oraz Macieja Kota. poszukałam w internecie jak to zrobić i trafiłam na kilka blogów. pomyślałam że wyślę jeszcze do kogoś i jeszcze kogoś, w końcu stwierdziłam, że to moje nowe hobby, które naprawdę wciąga. jest niestety kosztowne, ale dzięki temu, że dziewczyny zbierają ze mną podpisy wychodzi taniej, bo składamy się po równo. 

na swoim blogu podaję adresy sprawdzone przeze mnie, bo wiem, że inni zbieracze szukają tych adresów więc ja im je udostępniam, ale nie lubię kiedy ktoś pisze żeby mu podać gotowe adresy. tak trudno przejrzeć trochę internetu i poszukać? ja sama tak robiłam i jakoś je znalazłam, więc jest to do osiągnięcia.

na swoim blogu mam już 41 wpisów, ten jest 42 :)
komentarzy 51

osoby od których otrzymałam już autografy to:
1.Kamil Stoch
2.Dawid Kubacki
3.Jan Ziobro
4.Paweł Golec
5.Łukasz Golec
6.Gabrysia Raczyńska
7.Piotr Żyła
8.Rafał Brzozowski
9.Maciek Kot
10-14.Maciej Maleńczuk i osoby z zespołu Psychodancing15.Kamilla Baar
16.Robert Lewandowski
17.Marcin Dorociński
18.Andrzej Wrona
19.Facundo Conte
20.Mariusz Wlazły
21.Paweł Zatorski
22.Wojciech Włodarczyk
23.Nicolas Uriarte
24.Jurek Owsiak
25.Witold Pyrkosz
26.Dariusz Michalczewski
27.Natalia Lesz
28.Beata Kozidrak
29.Maciej Zakościelny
30-33.zespół Looking4
34.Tomasz Ziętek
35.Anna Ilczuk
36.Rafał Kwietniewski
37.Franciszek Pieczka
38.Mateusz Damięcki
39.Kamil Bednarek
40.Simone Buti
41.Maja Bohosiewicz
42.Tomasz Ciachorowski
43.Maciej Radel
44.Magdalena Stużyńska
45.Daniel Olbrychski
46.Jolanta Fraszyńska
47.Joanna Liszowska
48.Anna Onimichowska
49.Wioletta Piasecka
50-52.Kabaret RAK
53.Maciej Dobrowolski
54.Radosław Wnuk
55.Krzysztof Stelmach
56.Alojzy Świderek
57.Ewa Minge
58.Marek Niedźwiecki
59.Maja Szymanowska
60.Paweł Sołoducha
61.Karol Kłos
62.Patrycja Markowska
63.Michel Moran
64.Aleksandra Hamkało
65.Anna Cieślak
66.Anna Dereszowska
67.Barbara Kurdej-Szatan

myślę, że kolejne podsumowanie będzie z okazji 10000 odwiedzin na moim blogu.

bardzo się cieszę że tylu was tu zagląda, bo nie spodziewałam się, że mój blog wzbudzi aż takie zainteresowanie. mój blog odwiedzają osoby nawet spoza naszego kraju m.in. Stanów Zjednoczonych, Rosji, Niemiec, Algierii, Ukrainy, Wielkiej Brytanii, Holandii, Francji, Kenii, Irlandii oraz Chorwacji, są to zapewne Polacy mieszkający w tych krajach.
DZIĘKUJĘ WAM BARDZO :)

mam nadzieję, że zdobędę jeszcze dużo autografów, o których marzę :)

3 komentarze:

  1. Gratuluję i życzę wytrwałości w dalszym kolekcjonowaniu! :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Gratuluję kolekcji :)
    Zapraszam do mnie: http://autografymiski.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń