Strony

czwartek, 2 października 2014

Hiroaki Murakami, Rafał Cieszyński, Radosław Pazura

Te autografy są z wczoraj, a w tym pierwszy podpis po japońsku. Jest on od Hiro czyli od japończyka z serialu M jak miłość, bardzo go lubię :) bardzo też podoba mi się jego pismo, jest takie dokładne, a to pewnie za sprawą tego, że uczył się on naszego pisma od podstaw jak dzieci w podstawówce :) Podpisy od niego są dla mnie, Hani i Martyny. Kolejne grafy są od Rafała Cieszyńskiego, który jest również bardzo pozytywnym aktorem. I ostatnie dwa grafy są dla mnie i Hani od Radka Pazury, czyli młodszego brata Czarka ;)
Na ten adres na pewno wysyłałam jeszcze prośby w jednej kopercie, znów przyszły pomieszane. W jednej kopercie były wysłane prośby do Radka Pazury, Rafała Cieszyńskiego, Redbada Klynstry, Wacława Warchoła oraz Wojciecha Kulińskiego z czego przyszły dwa pierwsze, a w drugiej kopercie wysłane były prośby do Cezarego Żaka, Hiroakiego Murakami, Jana Wieczorkowskiego, Łukasza Płoszajskiego i Piotra Zelta, z czego przyszedł tylko jeden. Najprawdopodobniej jeszcze była wysyłana tutaj jedna lub dwie koperty, ale nie jestem pewna.
Adresu niestety nie zapisałam, a jest to pewnie jakiś teatr bądź agencja aktorska i mam prośbę: jeżeli ktoś z was wie na jaki adres mogły być te prośby pisane to proszę o kontakt w komentarzu lub e-mail  agnieszka-galkowska@o2.pl.

Adres
niestety nie pamiętam

Wysłano 30.07.2014
Otrzymano 01.10.2014
Czekałam 62 dni

Wysłałam do każdego po 2 lub 3 zdjęcia, listy z prośbami o autograf
Dedykacja TAK: Dla Agnieszki - Radosław Pazura
                           Agnieszcze z :) - Rafał Cieszyński
                           Dla Agnieszki :) Pozdrawiam serdecznie! - Hiroaki Murakami

RADOSŁAW PAZURA


RAFAŁ CIESZYŃSKIHIROAKI MURAKAMI


 

8 komentarzy:

 1. Cześć !
  Chciałam Cie zaprosić na mój blog na, którym to znajdziesz między innymi kolekcję moich autografów. Jeśli chcesz możemy się informować o nowych postach, dodać do linków i obserwować swoje blogi. Pozdrawiam blizejgwiazd.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratulacje :)
  zapraszam do mnie
  http://autografyilony.blogspot.com/2014/10/114-magdalena-waligorska.html

  OdpowiedzUsuń